top of page
Anita Gebler psycholog foto.JPG

Anita Gebler

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, interwentem kryzysowym, terapeutą EMDR i od ponad dekady jestem zawodowo związana z sektorem zdrowia psychicznego, gdzie angażuję się w proces wsparcia ludzi dążących do odbudowywania zdrowia psychicznego i odzyskania równowagi życiowej. Na co dzień pracuję w prywatnym gabinecie na Pradze Południe. Staż odbyłam na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, gdzie miałam możliwość uczestniczyć w przyjęciach pacjentów na oddział, w superwizjach, spotkaniach zespołu klinicznego, spotkaniach społeczności oraz prowadziłam terapię zajęciową w oddziale. Staż pozwolił mi wdrożyć się w praktykę terapeutyczną z ludźmi cierpiącymi na skutek różnych zaburzeń emocjonalnych, poznawczych oraz chorób psychicznych.

 • Facebook
 • Instagram

o mnie

Moje zainteresowania obejmują doświadczenia okresu rozwojowego, w tym wczesnego dzieciństwa, czasu prenatalnego, a także powtarzających się wydarzeń urazowych w relacjach z bliską osobą, jak; emocjonalne zaniedbanie, umniejszanie, dokuczanie, grożenie, przemoc fizyczna, molestowanie i wykorzystanie seksualne. Przywiązuję wagę do okresu ciąży i towarzyszącym jej okresom stresu, kształtującym strukturę psychiczną dziecka, a później osobowość dorosłego człowieka.

 

Poszerzam swoją wiedzę z obszarów interwencji kryzysowej, traumy i psychologii analitycznej C. G. Junga, która jest najbliższej mojemu sercu.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

i Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

pracuję z:

kobietami, które:

 • doświadczyły traumy oraz zmagają się z Zespołem stresu pourazowego (PTSD)

 • są samotne, mają poczucie oddzielenia, unikają związków

 • szukają lepszego zrozumienia siebie i swoich emocji

 • chcą zrozumieć i poprawić swoje relacje z innymi

 • czują się niedocenione w różnych obszarach swojego życia

mężczyznami, którzy:

 • doświadczyli traumy oraz zmagają się z Zespołem stresu pourazowego (PTSD)

 • mają poczucie uwikłania i nie umieją wyodrębnić własnej przestrzeni

 • chcą budować trwałe relacje zarówno z kobietami, jak i mężczyznami

 • szukają bezpiecznej przestrzeni do rozwijania swojej uczuciowości

 • mają trudności w wyrażaniu własnych opinii, boją się konfrontacji i dbają bardziej o samopoczucie innych

Zajmuję się również okołoporodowym zdrowiem psychicznym kobiet (w trakcie ciąży i połogu) oraz wspieraniem relacji matka-dziecko (do osiągnięcia przez dziecko 1 roku życia). Moja praca polega na wspieraniu kobiet w trudnościach z zajściem w ciążę, w oswajaniu lęku związanego z porodem, wzmacnianiu więzi między matką a dzieckiem, pomocą w trudnościach związanych z karmieniem i opieką nad noworodkiem oraz wspieraniu w depresji poporodowej.

 

Dbając o standardy praktyki, swoją pracę superwizuję i poddaję się analizie własnej.

 

W czasie wolnym, którego jest jak na lekarstwo, czytam. Moimi ulubionymi formami aktywności, są kolarstwo górskie i snorkeling, które dostarczają mi wiele pozytywnych emocji, a codzienne chwile szczęścia dopełniają dwa psy, które są nieodłączną częścią codzienności

Kobieta w ciąży przez Birch

Konsultacje prowadzę stacjonarnie i online

+48 663 173 273

bottom of page